Bullpadel Indiga Girl 26
| Mærke: | Bullpadel |
|---|---|
| Farve: | Lyseblå / Rød |
| Kerne: | Blød |
| Hovedform: | Dråbe |
| Vægt: | Ultra Light (Under 345 g) |
| Balance: | Even balance |
| Rammeprofil: | 26 mm |
| Rammemateriale: | Glasfiber |
| Niveau: | Junior |
| Spillertype: | Allround |
| Overflade: | Glasfiber |
| Overfladestruktur: | Glat |
| Køn: | Junior |
| Cover: | Medfølger ikke |
Vælg den rigtige streng
Vi har en række strengtyper at vælge i mellem, som hver især bidrager med bestemte spilleegenskaber. Der er både strenge designet med fokus på kontrol, power, komfort eller spin. I oversigten, hvor du skal vælge en streng, kan du ud for hver streng se hvilke spilleegenskaber de tilføjer til din opstrengning.
Hårdheden af din opstrengning har betydning for din ketchers spilleegenskaber.
| Mærke: | Bullpadel |
|---|---|
| Farve: | Lyseblå / Rød |
| Kerne: | Blød |
| Hovedform: | Dråbe |
| Vægt: | Ultra Light (Under 345 g) |
| Balance: | Even balance |
| Rammeprofil: | 26 mm |
| Rammemateriale: | Glasfiber |
| Niveau: | Junior |
| Spillertype: | Allround |
| Overflade: | Glasfiber |
| Overfladestruktur: | Glat |
| Køn: | Junior |
| Cover: | Medfølger ikke |
Kontakt os på:
+45 65 90 66 90
Du er også velkommen til at sende en e-mail til: info@ketshop.dk
Vi besvarer din e-mail indenfor 24 timer på hverdage.
Butik: